W ostatnim czasie zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę z zakresu bramek do piłki nożnej. Do sprzedaży wprowadziliśmy zatem bramki do piłki nożnej spełniające wymagania najnowszej unifikacji PZPN w kategorii dzieci U6 i U7 (Bramka do piłki nożnej „SKRZAT” 3,0 x 1,0 m) oraz dzieci U8 i U9 (Bramka do piłki nożnej „ŻAK” 3,0 x 1,55 … Czytaj dalej Poszerzamy naszą ofertę o bramki do piłki nożnej „SKRZAT” oraz „ŻAK”

Dziś kolejny kontener ze sprzętem sportowym naszej produkcji wyruszył w drogę do swojego nabywcy. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z załadunku. Tym razem podstawiony został do nas kontener z kurtyną, co umożliwiło boczny załadunek z pomocą wózka widłowego. Nasi magazynierzy perfekcyjnie wypełnili cały kontener zabezpieczając towar na czas transportu, tak aby dotarł do naszego klienta zagranicznego … Czytaj dalej Kolejny kontener ze sprzętem Coma-Sport rusza w świat!

Jeśli chodzi o produkty niestandardowe, oto świeżutkie zdjęcie z naszej ostatniej dostawy w Szwecji – przenośne mini bramki  170 x 200 cm do piłki ręcznej lub nożnej z ramą główną wykonana z profilu aluminiowego 80 x 80 mm. Głębokość tych bramek to: góra 1,0 m / dół 1,0 m. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi standardowymi … Czytaj dalej Nasze bramki mini w Szwecji!

Dbając o rozwój marki Coma-Sport oraz mając na uwadze poszerzanie naszej oferty produkcyjnej, podejmujemy się również realizacji niestandardowych lub nie ujętych w naszej dotychczasowej ofercie produktów. Tak, w odpowiedzi na zapytanie klienta zagranicznego, powstała w naszym zakładzie pierwsza para bramek do hokeja na trawie. Zachęceni sukcesem postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o kolejną dyscyplinę sportową – … Czytaj dalej Poszerzamy naszą ofertę o sprzęt do hokeja na trawie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zwiedzającym, którzy w trakcie trwania tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Projektowania i Budowy Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych oraz Zagospodarowania Terenów Miejskich FSB odwiedzili nasze stoisko. Jesteśmy zaszczyceni tak dużym zainteresowaniem naszymi produktami kontrahentów z Europy jak i całego świata. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z naszym sprzętem gimnastycznym (m.in. skrzyniami gimnastycznymi, odskoczniami, … Czytaj dalej Podsumowanie targów FSB w Kolonii (27.10.2015 – 30.10.2015)

W tym roku po raz pierwszy nasza firma weźmie udział w międzynarodowych targach sportu i rekreacji FSB w Kolonii, gdzie ponad 600 wystawców z całego świata prezentować będzie swoje produkty i usługi obejmujące tematykę sportu i rekreacji. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 27.10.2015 – 30.10.2015. Nasze stoisko będzie się mieściło … Czytaj dalej Coma-Sport na targach FSB w Kolonii (27.10.2015 – 30.10.2015)

Mamy zaszczyt i przyjemność oddać do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową. Podążając za najnowszymi trendami postanowiliśmy odejść od formuły sklepu internetowego – na nowej stronie mają Państwo możliwość podglądu cen w zakładce „do pobrania,” gdzie umieszczony został nasz cennik ogólny, zaś formularz kontaktowy umożliwi Państwu szybki kontakt z naszym działem handlowym. Serdecznie zapraszamy również … Czytaj dalej Witamy na naszej nowej stronie internetowej!